×
»
Wiktor D

Ból i cierpienie to codzienność

  • Imię: Wiktor
  • Wiek: 2 lata
  • Województwo: mazowieckie
  • Choroby: Atopowe zapalenie skóry
  • Cel:  leczenie w  Avènu we Francji, maści balsamy leki, zabiegi w komorze hyperbarycznej i naświetlania specjalna lampa, środki opatrunkowe, rehabilitacja, wizyty u lekarzy dermatologów alergologów, odczulania i testy alergiczne
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

Ratujmy Wiktorka od bólu i cierpienia !

           Wiktorek ma zaledwie 2 latka i od pierwszego miesiąca życia, choruje na atopowe zapalenie skóry. Chłopiec ma żywe, sączące rany na całym ciele, które uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Każdego dnia powstają nowe rany. Rytuał każdego dnia to mokre okłady, natłuszczanie skóry i bolesne kąpiele, które nie przynoszą rezultatu. Rozdrapywanie swędzących ran tylko pogarsza stan chłopca.
        Wiktorek już, od pierwszych miesięcy życia, zmaga się z bólem i cierpieniem. Ból przez rany jest tak silny, że Wiktorek nie może chodzić. Rodzice nie są w stanie nawet założyć mu bucików, na jego obolałe nóżki. Każde ubieranie Wiktorka to krzyk płacz.
        Tradycyjne metody leczenia nie przynoszą rezultatu, dlatego jedynym ratunkiem są bardzo kosztowne zabiegi w specjalistycznej klinice Avènu we Francji. Rodzice są zrozpaczeni i proszą o pomoc w ratowaniu ich synka.

Pomóż - wpłać dowolną kwotę - każda pomoc się liczy!
     

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • leczenie w Avènu 

.

   

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/WD

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top