×
»
Szymon B

PILNE - walka o wzrok!

  • Imię: Szymon
  • Wiek: 4 lata
  • Miasto: woj. mazowieckie
  • Choroby: neuroblastoma w IV stadium z przerzutami do kości i szpiku
  • Cel: nierefundowane konsultacje, zabiegi i operacje za granicą.
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

 PILNE - walka o wzrok Szymonka!

   Szymonek to 4 - letni chłopiec, który choruje na neuroblastomę IV stopnia - złośliwy, śmiertelnie niebezpieczny nowotwór, który atakuje dzieci. Szymuś znalazł się na skraju życia i śmierci. Mimo przeciwności losu, w Szymonku jest ogromna wola walki i radość życia. Ten mały, dzielny chłopiec jest niezwykle odważny.
   U chłopczyka wykryto Guz mózgu. Guz okazał się przerzutem.  Po przebadaniu okazało się, że jest to przerzut, a pierwotne ognisko nowotworu - znajduje się w brzuszku. Przerzuty znaleziono też w kręgosłupie i szpiku… Szymuś natychmiast trafił na stół operacyjny. Niestety, po operacji wycięcia guza w główce - stracił wzrok… Rodzice walcząc o życie dziecka zaczęli szukać ratunku poza granicami naszego kraju. Szpital w Barcelonie, specjalizujący się w leczeniu neuroblastomy, dał Szymusiowi ogromne szanse na powrót do zdrowia. Teraz trwa walka o to żeby Szymonek odzyskał wzrok! 
   Wczesne diagnozowanie choroby, konieczność wielospecjalistycznej opieki i leczenie, trzeba wdrożyć natychmiast, aby chłopczyk mógł widzieć. Niestety operacja nerwów wzrokowych i leczenie zostały wycenione na ogromną kwotę. Kwota ta przewyższa możliwości finansowe rodziców dlatego musimy działać natycmiast.

Szymon potrzebuje pilnej pomocy! 

Tylko z Twoją pomocą chłopczyk będzie widzieć.

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Nierefundowane leczenie za granicą

   

 

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

                                         

                                         

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/SB

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top