×

Dramatyczna walka z czasem!

  • Imię: Szymon
  • Wiek: 6 lat
  • Miasto: woj. mazowieckie
  • Choroby: nowotwór złośliwy przestrzeni zaotrzewnowej i otrzewnowej
  • Cel: szczepionka przeciwko wznowie i nierefundowane leczenie za granicą.
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

 PILNE- walka o życie Szymonka!

     Szymonek to 6 - letni chłopiec, który choruje na nowotwór złośliwy przestrzeni zaotrzewnowej i otrzewnowej. W brzuszku Szymka odkryto ogromny guz - Neuroblastoma IV stopnia - śmiertelnie niebezpieczny nowotwór, który atakuje dzieci.
     W momencie przyjęcia na oddział guz był ogromny, wielkości jabłka. Przerażające jak w kilka dni stawał się coraz większy. Dlatego lekarze zdecydowali się podać od razu chemię. Operacja zagrażała by życiu Szymonka. Mogła by się skończyć najgorszym. Chłopczyk po chemii stał się bardzo słaby. Szymon przebył długie leczenie: chemia, super chemia, przeszczep szpiku i radioterapia. Pojawiły się efekty i jest nadzieja! Guz maleje!
    Obecnie Szymek jest w remisji, ale żeby nowotwór nie powrócił musi przyjąć specjalną szczepionkę. Szczepionka przeciwko wznowie wytworzy przeciwciała w maleńkim ciałku chłopczyka i zbuduje w nim odporność na całe życie! Niestety leczenie w klinice w Stanach Zjednoczonych wyceniono na ponad 1 milion złotych. Jest to ogromna kwota, która przewyższa możliwości finansowe rodziców, dlatego proszą o pomoc. Jest to jedyna szansa, aby Szymonek raz na zawsze pożegnał się z RAK- iem i mógł cieszyć się dzieciństwem tak jak inne dzieci. Wznowa na tym etapie oznacza najgorsze - śmierć!

Szymon potrzebuje pilnej pomocy!

Przyłącz się do walki o pomoc dla Szymona.

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • szczepionka przeciwko wznowie
  • nierefundowane leczenie za granicą

 

         

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/SK

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top