×

Sponsorzy

Dołącz do nas i zostań sponsorem fundacji Szlachetny Gest,
która wspiera leczenie chorych dzieci i pomaga im odzyskać nadzieję!

Działamy na rzecz dzieci, ich rodziców i opiekunów oraz profesjonalistów, pracujących z najmłodszymi i najbardziej potrzebującymi.

Prowadzisz działalność gospodarczą?
Chcesz nam w tym pomóc jako firma?

Zostając naszym sponsorem i pomagając dzieciom, automatycznie dołączasz do elitarnego grono ogólnopolskich firm, które działają charytatywnie na rzecz chorych i potrzebujących.

Dołączając do nas i wspierając fundację angażujesz się społecznie, a status Twojej firmy wzrasta. Nie tylko pomagasz dzieciom, ale dostajesz też coś w zamian – Twoi klienci widzą, że działasz charytatywnie, a to umacnia wizerunek Twój i Twojego biznesu.

Okazując nam wsparcie, otrzymasz odpowiedni list gratulacyjny, który będzie przypominał Tobie, oraz pokaże Twoim gościom lub klientom, Twój akt dobroci serca. List będziesz mógł powiesić na widoku w swojej firmie, a na naszej stronie internetowej, w zakładce dumnych sponsorów, umieścimy Twoje logo!

Wspierając nas, wspierasz również naszych podopiecznych. Dzięki Twojej pomocy nasza fundacja może się rozwijać i jeszcze lepiej realizować swoją misję!

Aktualnie prowadzimy 3 kampanie:

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top