×
»
podopieczny

Walka o życie chłopca!

  • Imię: Cyrylek
  • Wiek: 3 lata
  • Miasto: Warszawa
  • Choroby: śmiertelna choroba - rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1
  • Cel: zakup specjalistycznego sprzętu medycznego
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Uratujmy życie, kupując CZAS !

    Trzyletni chłopiec, urodził się z śmiertelną chorobą - rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1. Jego choroba jest w zaawansowanym stadium i chłopiec toczy walkę o życie. Obecnie oddycha przez rurkę tracheostomijną i jest karmiony sondą. Ze względu na bardzo ciężki stan zdrowia, musi być codziennie rehabilitowany, przez wykwalifikowany personel.
    Niestety wiąże się to z ogromnymi kosztami. Koszt jednomiesięcznej, samej rehabilitacji to ok 5 tysięcy złotych. Dodatkowo jest pod stałą, specjalistyczną opieką, która jest bardzo kosztowna. Specjalistyczna opieka jest niezbędna, aby żył. Jego stan jest bardzo cięzki! Niezbędny jest sprzęt do podtrzymania funkcji życiowych. Rodzice wynajmują sprzęt, ponieważ nie stać ich na zakup, tak kosztownych aparatur. Same opłaty za wynajem, tych urządzeń są ogromne i nawet na wynajem z trudem zbierali środki. Ogromne koszty związane z leczeniem przewyższają możliwości finansowe rodziców.

    Ratowanie życia dziecka to gigantyczne koszty i ogromna siła walki. Walczą i robią co w ich mocy, aby ich synek żył. Rodzice przez chorobę chłopca są poważnie zadłużeni.  Zdeterminowani do walki o życie dziecka, jednak co do trudnej sytuacji finansowej, stają się bezsilni. Sytuacja zdrowotna chłopca jest bardzo ciężka! Bez odpowiedniego leczenia i sprzętu, chłopiec umrze. Rodzice błagają o pomoc !

Prosimy o wsparcie - każda pomoc się liczy!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • zakup specjalistycznego sprzętu medycznego

   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/CS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top