×
»
podopieczny

Walka o życie chłopca!

  • Imię: Cyrylek
  • Wiek: 3 lata
  • Województwo: Mazowieckie
  • Choroby: śmiertelna choroba - rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1
  • Cel: leczenie 
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Wyścig o życie! Walka z SMA

    Trzyletni chłopiec, urodził się z śmiertelną chorobą - rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1. Ma najbardziej agresywną postać choroby. Jego stan jest bardzo ciężki. Jego choroba jest w zaawansowanym stadium i maluch toczy walkę o życie.
   
Mięśnie słabną i powoli umierają - począwszy od mięśni odpowiedzialnych za poruszanie się, po te najważniejsze, które odpowiadają za pełnienie funkcji życiowych - służące do oddychania, przełykania. Chłopczyk nie może już sam przełykać. Jest karmiony przez sondę i wspomagany oddechowo. Ta bezlitosna choroba odbiera mu władzę nad ciałem! Ta choroba odbiera mu życie. 
   
Leczenie i rehabilitacja jest bardzo kosztowna i przewyższają możliwości finansowe rodziców. Rodzice czują niewyobrażalny strach o życie dziecka. Niemoc i rozpacz. Walka o życie ich synka trwa!. Rodzice błagają o pomoc ! Czasu mamy coraz mniej, dlatego musimy działać.

Pomóż - wpłać - otwórz swe serce!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • zakup specjalistycznego sprzętu medycznego
  • leczenie

   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/CS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top