×

Serduszko Oli gotowe do walki!

  • Imię: Ola
  • Wiek: 1,5 roku
  • Województwo: lubuskie
  • Choroby: wada serca, wrodzona wada rączek
  • Cel: Operacja ręki w Paley Europe Institute, leczenie po operacji serca
  • Moja Mama przesłała dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Otwórzmy serca dla Oli !

     Ola ma dopiero 1,5 roku , a ogrom bólu z jakim walczy od momentu przyjścia na świat jest nie wyobrażalny. Przy narodzinach córeczki towarzyszyło Mamie: przerażanie, strach i rozpacz o życie dziecka. Wada serca, z którą przyszła na świat Ola, jest dla niej śmiertelnie niebezpieczna. Chore serduszko zostało zoperowane, lecz leczenie, konsultacje wysoko- specjalistyczne i rehabilitacje, które Oleńka musi mieć, są bardzo kosztowne. Przed Olą długa i kosztowna droga po zdrowie. Tylko ze zdrowym sercem będzie w stanie przeżyć kolejne zabiegi i operacje.

     Nie jest to jedyne zmartwienie Mamy. Ola urodziła się z zespołem wad wrodzonych: agnezja prawej kości promieniowej. Skomplikowanej operacji maleńkiej Oli, z uwagi na chore serduszko podejmie się, jedynie dr Paley. Jest to najlepszy specjalista, który pomógł już wielu polskim dzieciom. Niestety ta operacja wiąże się z ogromnymi kosztami. Musi przejść dwie operacje, które kosztują ponad milion złotych.

      Otwórzmy swoje serca na pomoc Oli. Bez ludzi o dobrym sercu zebranie tak ogromnej kwoty, nie będzie możliwe. Czasu jest niewiele, dlatego musimy działać natychmiast ! 

Prosimy  pomóż !

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Operacja ręki w Paley Europe Institute
  • leczenie po operacji serca

   

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/AW

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top