×
»
Mikolajek

Uratuj Mikołaja od ciemności!

  • Imię: Mikołaj
  • Wiek: 2 lata
  • Województwo: dolnośląskie
  • Choroby: dysplazja przegrodowo- oczna
  • Cel: nierefundowane leczenie za granicą
  • Moi Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Uciec przed ciemnością !

     Mikołaj to 2 letni chłopiec, którego otacza ciemność. Choroba zaatakowała nerwy wzroku obydwu oczu i cały czas postępuje. Jego oczka na chwilę obecną mają zaledwie 30% widoczności. Bez natychmiastowego leczenia chłopiec przestanie widzieć! 
    Mimo niepełnosprawności, w Mikołaju jest ogromna wola walki i radość życia. Ten mały, dzielny chłopiec jest niezwykle odważny. Codziennie pokonuje przeciwności losu. Rodzicom było bardzo ciężko gdy uświadomili sobie, w jak ciężkim stanie jest ich synek. Nie poddali się! Na całym świecie, rozpaczliwie szukali innowacyjnych metod ratunku dla Mikołaja. I udało się!
    Jedynie leczenie w klinice w Ulfie jest w stanie zatrzymać rozwój choroby. Klinika pomogła wielu polskim dzieciom i może także pomóc Mikołajowi. Jednak leczenie tam jest bardzo kosztowne i jest poza możliwościami finansowymi rodziców. Leczenie trzeba wdrożyć natychmiast! Wówczas, na tym etapie jest ogromna szansa, że choroba się zatrzyma i Mikołaj będzie widział jak inni chłopcy. 

Mikołaj potrzebuje pilnej pomocy!

Przyłącz się do walki o pomoc dla Mikołaja. Tylko z Twoją pomocą chłopiec będzie widzieć.

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Nierefundowane leczenie za granicą

   

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MB

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top