×
»
Mikolajek

Uratuj Mikołaja od ciemności!

  • Imię: Mikołaj
  • Wiek: 2 lata
  • Wieś: Bukowice, woj. dolnośląskie
  • Choroby: dysplazja przegrodowo- oczna
  • Cel: nierefundowane leczenie za granicą
  • Moi Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Uciec przed ciemnością !

     Mikołaj to 2 letni chłopiec, którego otacza ciemność. Odkąd po urodzeniu otworzył oczy, już widoczna była spora różnica w wielkości jego źrenic. W jego przypadku choroba zaatakowała nerwy wzroku obydwu oczu, przez co jest praktycznie niewidomy. Jego oczka na chwilę obecną mają zaledwie 30% widoczności. Bez natychmiastowego leczenie może być tylko gorzej! 
    Mimo niepełnosprawności, w Mikołaju jest ogromna wola walki i radość życia. Ten mały, dzielny chłopiec jest niezwykle odważny. Codziennie pokonuje i poznaje świat z chorobą. Nie ma jednak tak beztroskiego życia, jak reszta jego rówieśników. Każdy jego dzień jest układamy pod rehabilitację oraz regularne wizyty u specjalistów. Rodzicom jest bardzo ciężko, ale mimo to walczą o zdrowie swojego dziecka. To był ogromny cios, gdy uświadomili sobie, w jak ciężkim stanie jest ich synek. Jednak nie poddali się! Na całym świecie, rozpaczliwie szukali innowacyjnych metod ratunku dla Mikołaja. I udało się!
    Jedyne leczenie, które jest w stanie zatrzymać rozwój choroby to leczenie w klinice w Ulfie. Klinika pomogła wielu polskim dzieciom i może także pomóc Mikołajowi. Jednak leczenie tam jest bardzo kosztowne. Jest poza możliwościami finansowymi rodziców. Leczenie, żeby przyniosło jak najlepsze rezultaty, trzeba wdrożyć natychmiast! Wówczas, na tym etapie jest ogromna szansa, że choroba się zatrzyma i Mikołaj będzie widział.  Chłopiec potrzebuje pilnej pomocy!

Przyłącz się do walki o pomoc dla Mikołaja. Tylko z Twoją pomocą chłopiec będzie widzieć.

Prosimy Was o wsparcie - każda pomoc się liczy!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Nierefundowane leczenie za granicą

   

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MK

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top