×

PILNE- Walka o życie Mikołaja !

  • Imię: Mikołaj
  • Wiek: 2 lata
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Choroby: nowotwór złośliwy - siatkówczak obuoczny
  • Cel: przeloty do Nowego Jorku, koszty pobytu w Nowym Jorku, rekonwalescencja po chemii
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Ratunek dla Mikołaja!

        Mikołaj ma 2 lata i choruje na siatkówczaka obuocznego. RAK ZŁOŚLIWY jest bezlitosny, nawet dla tak małego chłopca. Zaatakował oczy. Prawe oczko, jest już praktycznie niewidome. Guzy są też w oczku lewym. Całe dotychczasowe życie Mikołaja to chemia, powikłania po chemii, badania dna oka, szpitale i diagnozy. Mikołaj jest po 12 cyklach chemioterapii ogólnej, trzech laseroterapiach i krioterapii. Nowotwór mimo tak długiego i ciężkiego leczenia dalej nie odpuszcza.

       Jest nadzieja i tą nadzieją jest leczenie Mikołaja w Nowym Jorku. Obecnie jest leczony, przez najlepszych specjalistów na całym świecie. Najlepszych i niestety bardzo kosztowych... Jako jedyni na świecie, są w stanie dać szansę na życie Mikusia bez nowotworu. Guzy już na zawsze zostaną w jego oczkach, ale dzięki kosztownej chemii pozostaną zwapnione. Niestety koszty chemiotarpii, przelotów i pobytu w Stanach są bardzo wysokie i poza zasięgiem Rodziców. Mikołaj co 6 tygodniu musi pojawiać się na wizytach kontrolnych w USA, aby leczenie przynosiło jak najlepsze rezultaty. W Stanach, podano mu dopiero trzy chemie. Jednak to wciąż za mało, by wygrać walkę z rakiem. 

       Od rekonwalescencji i procesu leczenia zależne jest życie Mikołaja. Podarujmy mu czas, którego ma coraz mniej. Wielokrotnie udowodniliśmy że nie możliwe stało się możliwym – dlatego liczymy na każdą pomoc.

Pomóżmy Mikusiowi. Nie bądź obojętny- wpłać i udostępnij!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • przeloty do Nowego Jorku,
  • pobyt w Nowym Jorku
  • rekonwalescencja po chemii

   

 

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top