×

Walka o życie Michałka !

  • Imię: Michał
  • Wiek: 2 lata
  • Województwo: lubuskie
  • Choroby: Nowotwór złośliwy nadnerczy z przerzutami
  • Cel: leczenie onkologiczne za granicą
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Tak bardzo chcę żyć…

      Michałek to zaledwie 2 - letni chłopczyk u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy Neuroblastoma IV stopnia. Najgorszy i najcięższy przypadek nowotworu. Maluszek jest już po 15 cyklach chemii. Od pierwszych tygodni życia, szpital jest domem Michałka. Dziecko, które powinno stawiać pierwsze kroki, uczyć się poznawać świat zmierza się z brutalnym światem jakim jest WALKA O ŻYCIE Z RAKIEM.
      Z uwagi na bardzo liczne i niebezpieczne dla życia powikłania po chemii, Rodzice szukają pomocy u pionierów w leczeniu onkologicznym u dzieci. Michał jest pod opieką szpitala SJD w Barcelonie. Do szpitala trafił ze skutkami ubocznymi po intensywnym leczeniu, co się objawiało poważnymi dla życia problemami z nerkami wątrobą i serduszkiem. Po wnikliwej diagnozie lekarze są dobrej myśli!  Leczenie niestety jest bardzo kosztowne !
     Leczenie u najlepszych specjalistów wyceniono na ogromną kwotę! Ponad milion złotych to kwota, która obejmuje koszty diagnostyki, leczenia, konsultacji i zabiegów dla Michałka. Kwota przewyższa możliwości  finansowe rodziców dlatego błagają o pomoc w ratowaniu życia ich synka. Wpłać na leczenie chłopca dając mu nową przyszłość bez bólu i choroby. Rak to nie wyrok i Michałek może wygrać życie bez RAKA z Twoją pomocą.

Prosimy Was o wsparcie - każda pomoc się liczy!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • leczenie onkologiczne za granicą

Obraz zawierający tekst, clipartOpis wygenerowany automatycznie

 

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MK

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top