×
»
Michałek

Choroba nie wybiera, Ty tak!

Choroba nie wybiera, Ty tak - pomóżmy Michałkowi!


Mama Michałka (11 lat) z Zespołem Downa prosi o wsparcie!

Nie jest łatwo być samotnym rodzicem… tym bardziej kiedy Twoja pociecha wymaga kosztownej rehabilitacji i stałej opieki medycznej. Michałek ma dzielną mamę, która zrobi dla niego wszystko! Niestety stan chłopca jest na tyle ciężki, że wymaga on stałego leczenia, obserwacji i rehabilitacji. Samotna mama chłopca ledwo wiąże koniec z końcem.

TWOJA POMOC BĘDZIE NIEOCENIONA


11-letni Michałek urodził się z Zespołem Downa, niestety nie jest to jedyny problem. Chłopiec cierpi również na wiotkość mięśni, astygmatyzm w obydwu oczach, który stale postępuje, alergię i astmę oskrzelową. Opiekuje się nim samotna mama, która powoli opada z sił i potrzebuje pomocy! Dołączysz do nas? Michałek i jego mama bardzo tego potrzebują.

Planując dziecko, nikt nie myśli o tym, że urodzi się chore czy niepełnosprawne. Takich rzeczy nikt nie planuje. Przyszłości Michała miała wyglądać zupełnie inaczej. Dziś chłopiec ma dziś 11 lat, jednak zamiast ganiać za piłką i bawić się ze swoimi rówieśnikami, stale walczy z przeciwnościami losu. Pomaga mu w tym dzielna mama! Obydwoje nie mają łatwo. Chłopiec ma opóźnione zdolności ruchowe, osłabione mięśnie i problemy z koordynacją. Zły stan zdrowia pogłębiają problemy ze wzrokiem, alergie oraz astma oskrzelowa, przez którą nasz podopieczny ma częste duszności i problemy z oddychaniem.


Michałek wymaga natychmiastowej rehabilitacji psychologiczno-logopedycznej, leków, stałej opieki i obserwacji do końca życia! Mimo, że ma u swego boku mamę, która nie odstąpi go
na krok, wciąż potrzeba pieniędzy na leczenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA MICHAŁKA:

Listopad 2017

Dzięki Państwa dobremu sercu zostały zakupione nowe okularki dla Michałka - cieszymy się, że mogiśmy być mu pomocni!

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top