×

Walka o wzrok, walką o przyszłość!

  • Imię: Marysia
  • Wiek: 4 lata
  • Województwo: wielkopolskie
  • Choroby: dysplazja przegrodowo- oczna
  • Cel: nierefundowane leczenie za granicą
  • Moja Mama przesłała dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Marysia żyje w ciemności !

     Marysia to 3- letnia dziewczynka, która nie widzi... Choruje na dysplazje przegrodowo-oczną. Jej codzienność, to ogromne przeszkody do pokonania, spowodowane tym, że jest niewidoma. Życie w całkowitej ciemności, odbiera jej możliwość cieszenia się dzieciństwem. Nie widzi świata który ją otacza. Jednak nie musi tak być!         
     Choroba postępuje, ale można ją zatrzymać, tylko póki Marysia jest malutka. Jedyną nadzieją, żeby dziewczynka widziała jest bardzo kosztowne, nierefundowane leczenie klinice w Ulfie. Klinika zajmuje się leczeniem nerwów wzrokowych i jest jedyną szansą, żeby mogła odzyskać wzrok. Leczenie to niestety jest bardzo kosztowne. Mama nie jest w stanie zebrać, tak ogromnej sumy pieniędzy, dlatego musimy działać.       
     Wczesne diagnozowanie choroby, konieczność wielospecjalistycznej opieki i leczenie, trzeba wdrożyć natychmiast, aby dziewczynka odzyskała wzrok. Marysia potzrebuje pomocy, żeby mogła być zdrowa, tak jak inne dzieci.

Nie bądź obojętny - pomóż !

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • nierefundowane leczenie za granicą

   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MB

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top