×

Pilne - walka o życie Marcela!

  • Imię: Marcel
  • Wiek: 4 lata
  • Woj.: śląskie
  • Choroby: Neuroblastoma IV stopnia
  • Cel: nierefundowane leczenie onkologiczne za granicą. Za koszt leczenia uznaje się koszty: konsultacji, operacji i zabiegów.
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Pilne- walka o życie Marcela!

     Marcel to 4 – letni chłopczyk, który choruje na neuroblastomę IV stopnia złośliwości. To dziecięcy, bardzo rzadki nowotwór. RAK ZŁOŚLIWY jest bezlitosny, nawet dla tak małego chłopca. Guz miał aż 18 cm i wchodził w rdzeń kręgowy! Kolejne badania wykryły przerzuty do śródpiersia tylnego i kości. Szpik był zajęty aż w 64%!
    Całe dotychczasowe życie Marcelka to chemia, powikłania po chemii, badania, szpitale i diagnozy... Nowotwór mimo tak długiego i ciężkiego leczenia dalej nie odpuszcza. Obecnie chłopczyk jest leczony, przez najlepszych specjalistów na całym świecie. Najlepszych i niestety bardzo kosztowych... Jako jedyni na świecie, są w stanie dać szansę na życie bez nowotworu.
    Tym ratunkiem jest podanie specjalistycznego leku przeciw wznowie. Leczenie ma pobudzić organizm Marcelka do wytwarzania przeciwciał już do końca życia. Niestety koszty chemioterapii, przelotów i pobytu w Stanach są bardzo wysokie i poza zasięgiem Rodziców.. Marcel co 6 tygodni musi pojawiać się na wizytach kontrolnych w USA, aby leczenie przynosiło jak najlepsze rezultaty. Całkowity koszt leczenia w klinice w Nowym Jorku wyszacowano na ponad milion złotych.

Prosimy, nie pozwól by Rak zabrał naszego synka…

Pomóż! Każda pomoc się liczy!

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • rekonwalescencja po chemii
  • nierefundowane leczenie onkologiczne za granicą    

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MD

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top