×
»
malwinka

Zatrzymaj cierpienie!

  • Imię: Malwinka
  • Wiek: 2 lata
  • Miasto: Woj. świętokrzyskie
  • Choroby: Neuroblastoma IV stopnia z licznymi przerzutami do kości i szpiku – nowotwór złośliwy nadnerczy
  • Cel: nierefundowane leczenie za granicą. Za koszt leczenia uznaje się koszty: konsultacji, zabiegów i operacji.
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

RAK zabiera nam córeczkę!

     Malwinka to 2-letnia dziewczynka, która toczy nierówną walkę z silnym przeciwnikiem jakim jest RAK ZŁOŚLIWY NADNERCZY. Neuroblastoma IV jest bezlitosna nawet dla tak małej dziewczynki. U Malinki wykryto zmiany we wszystkich kościach! Guz pierwotny w nadnerczu prawym. Przerzuty nowotworu! Ich lokalizacja przeraża – są w mózgu! 
     
Dziewczynka ma za sobą aż 18 cykli chemii... Liczne toczenia krwi i płytek, badania krwi i inne, worki żywieniowe, kroplówki, zastrzyki. Przerażające z jakim ogromem bólu i cierpienia musi się mierzyć tak krucha i maleńka dziewczynka! 
    
Jedyną szansą żeby Malinka wygrała walkę z nowotworem to kosztowne leczenie za granicą. Wyjazdy do USA, aby pokonać RAKA i szczepionka przeciw wznowie neuroblastomy to jedyny ratunek dla dziewczynki. Cena terapii w USA pzrekracza 1 milion złotych… Każdy przypadek wyceniany jest indywidualnie przez Memorial Sloan-Kettering Cancer Center w Nowym Jorku. Walczymy nie tylko z RAKIEM, ale też z czasem. Koszt terapii przekracza możliwości finansowe rodziców. Bez ludzi o dobrym sercu zebranie tak ogromnej kwoty, nie będzie możliwe. Dziękujemy, że jesteś i pomagasz nam przejść przez ten onkologiczny koszmar. Malinka prosi o wsparcie w tej nierównej walce.

Prosimy, nie pozwól by Rak zabrał naszą córeczkę...

Pomóż - wpłać dowolną kwotę - każda pomoc się liczy!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Nierefundowane leczenie za granicą
  • Leczenie w Barcelonie
  • szczepionka przeciwko wznowie podawana w Nowym Jorku

   

 

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

 

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MT

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top