×

Rak zabiera nam córeczkę !

  • Imię: Maja
  • Wiek: 3 latka
  • Miasto: Serock, mazowieckie
  • Choroby: Nowotwór przestrzeni zaotrzewnej i otrzewnej - Neuroblastoma
  • Cel: Specjalistyczny lek przeciwko wznowie Neuroblastomy
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

ŚMIERTELNY RAK ZABIERA NAM CÓRECZKĘ !

      Majeczka to 3 – letnia dziewczynka która choruje na nowotwór złośliwy (neuroblastomę 3 stopnia) Jest to nowotwór złośliwy przestrzeni zaotrzewnej i otrzewnej przy nadnerczu. 
O chorobie Majki rodzina dowiedziała się zupełnym przypadkiem. Po przebytej infekcji pojechali na SOR z bolącym brzuchem. Ten z pozoru błahy powód przewrócił życie Majki i rodziny do góry nogami. Po badaniu USG na którym wykryto zmiany w trybie natychmiastowym skierowano Majeczkę na oddział onkologii. Lekarze potwierdzili najgorsze i postawili diagnozę, że Maja ma raka złośliwego III stopnia, i jeśli nie będzie włączone natychmiastowe leczenie, może tego nie przeżyć. Rodzice robią co mogą, jednak koszty wspomagające leczenie są przeogromne. Ich codzienność to walka z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakim jest rak.          
    Jest ratunek ! Tym ratunkiem jest podanie specjalistycznego leku przeciw wznowie. Leczenie ma pobudzić organizm Majki do wytwarzania przeciwciał już do końca życia. Całkowity koszt leczenia w klinice w Nowym Jorku wyszacowano na ponad milion złotych. Koszt leczenia przekracza możliwości finansowe rodziców, dlatego błagają o pomoc w ratowaniu życia ich córeczki!

Prosimy, nie pozwól by Rak zabrał naszą córeczkę...

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Specjalistyczny lek przeciwko wznowie Neuroblastomy

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/MO

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

 

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top