×
»
Lilianna M

Choroba łamie Lilce kości!

  • Imię: Lilka
  • Wiek: 10 miesięcy
  • Województwo: wielkopolskie
  • Choroby: Wrodzona łamliwość kości
  • Cel: nierefundowane leczenie Paley European Institute w Warszawie
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Choroba łamie Lilce kości !

     Lilianka to niespełna roczna dziewczynka u której zdiagnozowano wrodzoną łamliwość kości. Już od momentu narodzin, życie Lilianki było zagrożone. Każdy jej oddech mógł być ostatnim. Ta zagrażająca życiu choroba genetyczna postępuję i nie sposób ją zatrzymać. Dzieję się tak ponieważ organizm Lilianki nie produkuje budulca do tworzenia kości. Każdy, nawet najmniejszy ruch to ogromne ryzyko kolejnych złamań i nieustajacego bólu. To jest straszna choroba i trzeba działać jak najszybciej, bo gdy dziewczyna dorośnie i zacznie raczkować lub chodzić to będzie dochodziło do kolejnych, licznych złamań. 
     Jest ratunek!  Niestety leczenie Lilianki nie jest refundowane. Placówka u Paley European Institute w Warszawie jest pionierem jeżeli chodzi o choroby związane z układem szkieletowym i ruchu. Dr Paley jest najlepszym specjalistą zarówno w kraju jak i w całej Europie. Niestety leczenie Lilii wyceniono na setki tysięcy złotych. Kosztowne operacje i regularne specjalistyczne konsultacje są niezbędne, aby nie dopuścić do większych obrażeń maleńkiego ciała dziewczynki.
     Dzisiejsza medycyna może zapobiec licznym złamaniom i zniekształceniom, ale do tego o potrzebna jest niewyobrażalnie spora suma pieniędzy. Rodzice czują ból, niemoc wobec tak ogromnej kwoty. Bez nich nie są w stanie nic zrobić.

Nie ma czasu, dlatego trzeba działać natychmiast!

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

 

.

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/LM

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top