×

SMA-śmiertelna walka z czasem!

  • Imię: Leoś
  • Wiek: 2 lata
  • Woj. łódzkie
  • Choroby: Rdzeniowy zanik mięśni - SMA typu 1
  • Cel: terapia genowa w walce z SMA
  • Moja mama przesłała dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Wyścig o życie! Walka z nierefundowanym SMA1!

     Leoś to niespełna 2-letni chłopczyk, który choruje na najgorszą postać rdzeniowego zaniku mięsni – SMA typu 1. Niestety nie został zakwalifikowany do refundacji. Ta bezlitosna choroba odbiera Leosiowi siły w mięśniach, oddech, możliwość połykania. Jeśli natychmiast nie podejmie się kosztownego leczenia dziecko umrze!
      
Jedyną szansą dla Leona jest terapia genowa. Leczenie ratujące życie chłopczyka, polega na podaniu dożylnie leku do maleńkiego ciałka, dzięki któremu organizm, zacznie produkować białko niezbędne do rozwoju mięśni. Jeden lek może sprawić, że Leoś zacznie prawidłowo się rozwijać! Leczenie jest dostępne w Polsce, ale jego koszty są ogromne. Życie Leosia wyceniono na ok 9,5 mln złotych. Do zebrania kwoty brakuje nam 1,4 mln złotych. Koszty te zdecydowanie przekraczają możliwości finansowe samotnej mamy, ponieważ jest to najdroższy lek świata!
    
Niestety to nie koniec dramatu. Trzeba działać natychmiast! Ponieważ czas jest na wagę złota! Terapie genową można podać dzieciom do 13.5 kg. Leoś waży już 11 kg! Trwa walka z czasem, aby jak najszybciej zebrać brakujące środki i ocalić życie maleńkiego Leonka! Czasu jest niewiele! Bez wsparcia osób o wrażliwych sercach, nie damy rady zebrać tak ogromnej kwoty. Pomóż w tej walce.

Jeśli zmobilizujemy wszystkie siły, to na pewno się uda!

Prosimy, otwórz swe serce i pomóż, nim będzie za późno  ...

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Terapia genowa w walce z SMA

Obraz zawierający tekst, clipartOpis wygenerowany automatycznie 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/LG

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLP

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top