×

Walka o serduszko Ksawerego!

  • Imię: Ksawery
  • Wiek: 8 lat
  • Województwo: wielkopolskie
  • Choroby: wada serca
  • Cel: nierefundowane leczenie wad serca za granicą.
  • Moja mama  przesłała dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

To serduszko, nie może się zatrzymać!

    Ksawery to 8 - letni chłopiec, który przyszedł na świat z dwoma zagrażającymi życiu wadami serca. Tuż po urodzeniu wydawało się, że jest zdrowym dzieckiem. Zupełnym przypadkiem przy badaniu przeziębienia lekarz rodzinny wykrył szmery w serduszku chłopca. Świat stanął w miejscu. Od tej pory już nic nie było takie samo. Okazało się, że Ksawery ma dwie współistniejące wady serca i wymaga pilnej operacji.
    Chłopiec przeszedł operację ratująca życie, na otwartym sercu. Przez ponad 6 godzin walczył na stole operacyjnym. Obie wady zostały skorygowane. Niestety w Polsce lekarze są już bezsilni, a serduszko Ksawerego w każdej chwili może  przestać pracować. Ksawery jest silnym chłopcem! Walczy o życie każdego dnia.
     Samotna Mama nie poddała się! Dzielnie walcząc o życie swojego dziecka szukała pomocy u najlepszych specjalistów z dziedziny kardiologii dziecięcej. Pionierzy z Stanów Zjednoczonych dają chłopcu ogromne szansę na całkowite wyleczenie. Niestety specjalistyczne leczenie jest bardzo kosztowne i przewyższa możliwości finansowe mamy, która samotnie walczy o życie swojego dziecka. Dlatego, pilnie potrzebna Twoja pomoc!

 „Prosimy - pomóż nam ratować życie Ksawerego!” 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  •  nierefundowane leczenie wad serca za granicą.

 

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/KW

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top