×
»
Kasia Jędrasiak

Twój gest zmieni mój świat !!!

  • Imię: Kasia
  • Wiek: 3 lata
  • Miasto: Łódź, woj. łódzkie
  • Choroby: Wrodzone zwężenie zastawki pnia płucnego, wrodzona wada serca pod postacią atrezji zastawki płucnej, tetralogia Fallota, MAPCAs
  • Cel: Ratująca życie operacja wady serca w USA
  • Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

Twój gest zmieni mój świat !!!

Jesteśmy rodzicami 3 letniej Kasi. Staraliśmy się o nią sześć lat. Kasia stała się naszym oczkiem w głowie. Chcieliśmy być szczęśliwą, normalną rodziną, cieszącą się wspólnie spędzonym czasem.  Życie jednak napisało dla nas inny, przykry scenriusz. Okazało się, że Nasza kochana córeczka cierpi na bardzo skomplikowaną wadę serca, zagrażającą jej życiu. Kasia poza dziurą między przedsionkami i komorami serca oraz nieprawidłową budową aorty, ma kompletnie niewykształcony pień płucny. Mając zaledwie 4 miesiące, przeszła poważną operację na otwartym serduszku. Płakaliśmy z rozpaczy nad jej łóżeczkiem ,,cały nasz świat leżał na ogromnym szpitalnym łóżku i walczył o życie''. Na klatce piersiowej widzieliśmy długą, czerwoną bliznę, wyczerpanie i ból. Ciągłe powtarzanie,, Ona musi żyć, nie pozwólmy jej odejść,,.

Jesteśmy rodzicami Wielkiej Bohaterki, walczymy o nią i się nie poddamy!!! Kasię uratuję, operacja w Stanford w USA, która jest jedyną szansą na przeżycie. Każdego dnia szukamy pomocy, aby nasza córeczka mogła zostać z nami. Kasia ma szanse na całkowite wyleczenie, ale tylko dzieki waszej pomocy. Sami nie jesteśmy w stanie sfinalizować, aż tak kosztownej operacji.

Podarujmy Walecznej Bohaterce drugie życie, bez cierpienia, łez, w gronie kochającej rodziny.  By mogło to nastąpić potrzebujemy wsparcia osób takich jak TY!

Prosimy o pomoc w walce o jej życie.

NA CO ZBIERAMY ŚRODKI?

 Aktualnie pilnie zbieramy na:

  • Ratująca życie operacja wady serca w USA

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/KJ

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top