×
»
Otwórz serce na pomoc Karolowi

Karol przeżywa ból i cierpienie...

  • Imię: Karol
  • Wiek: 12 lat
  • Miasto: Kuźnia, woj. mazowieckie
  • Choroby: złożona wada serca pod postacią skorygowanego przełożenia wielkich pni tętniczych, odejścia obu pni tętniczych z prawej komory z inwersją komór, mnogich ubytków  w przegrodzie międzykomorowej, I – pozycji aorty, zwężenia pod płucnego, zwężenia i hipoplazji zastawki płucnej. W wyniku wielu operacji doszło do porażenia przepony, obustronnego porażenia fałdów głosowych, przesunięcia żeber, deformacji klatki piersiowej.
  • Cel: opieka medyczna, finansowanie produktów codziennej pielęgnacji, wsparcie finansowe.
  • Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Karol przeżywa ból i cierpienie...

        Pomimo  tego, że ma dopiero 12 lat doznał już w życiu ogromnego bólu. Jego dotychczasowe życie to niekończące się pobyty w szpitalach. W wyniku operacji na sercu, ratujących Karolowi życie doszło do porażenia wielu narządów min. porażenia przepony, obustronnego porażenia fałdów głosowych, przesunięcia żeber, deformacji klatki piersiowej.  Karol bardzo cierpi. Codziennie zadaje sobie pytanie - dlaczego? Dlaczego właśnie ja? Nie tak powinno wyglądać dzieciństwo 12-letniego Chłopca, a tak właśnie wygląda. Jego dzieciństwo to niekończący się ból, łzy, cierpienie.

          Dzielnie stawia kroki w życiu codziennym. Jego choroba spowodowała, że jest wykluczony z życia rówieśników. Karol nie może aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach sportowych organizowanych w swojej grupie rówieśniczej, nie może jak inni chłopcy w jego wieku grać w piłkę po szkole. Jest świadomy, że jego dzieciństwo jest inne. Wie, że czeka go przyszłość pełna wyrzeczeń, ograniczeń i trudności. Nie zna innego życia. Jego choroba spowodowała, że musiał szybciej dorosnąć. Jest świadomy choroby i konsekwencji jakie ze sobą niesie. Zmaga się z problemami, z którymi nie jeden dorosły by nie podołał. Jest to dzielny Chłopiec.

       Karol ma wielkie serce, mimo iż ma go połowę. Widzi, że sytuacja w domu jest fatalna. Wie, że bez pieniędzy nie będzie w stanie żyć. Sytuacja rodzinna jest wyjątkowo trudna, ponieważ tata Karola choruje na białaczkę. Ojciec jako głowa rodziny, przez ciężką chorobę z jaką się zmaga, sam potrzebuje pomocy. Chłopiec czuję się bezradny, niepewny, zdruzgotany i zrozpaczony.

       Lęk, strach, frustracja, niepewność o swoje życie, towarzyszą mu na co dzień.  Pomóżmy mu w walce z chorobą. Choroba Karola wymaga prowadzenia systematycznej i kosztownej diagnostyki lekarskiej. Odmieńmy jego życie. Sprawmy wszytko co w naszej mocy, aby wyrok na życie jaki dostał, odmienił się. Wspólnie uczyńmy wszystko co w naszej mocy, aby jego dzieciństwo stało się spokojne, beztroskie i szczęśliwe. Beztroska, stabilizacja, szczęście to terminy zupełnie mu obce. Serce Chłopca już tyle wycierpiało,że pęka przy tym nie jedno serce dorosłego człowieka. Pomóżmy Karolowi!

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • kosztowna diagnostyka lekarska
  • opieka medyczna
  • wizyty u specjalistów 

 

 

   Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/AS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top