×

Ból, który nie pozwala żyć!

  • Imię: Karol
  • Wiek: 2 lata
  • Miasto: woj. warmińsko-mazurskie
  • Choroby: atopowe i łojotokowe zapalenie skóry
  • Cel: leczenie w klinice w Avènu we Francji, nierefundowane leczenie za granicą atopowego i łojotokowego zapalenia skóry
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Gdy każdą chwilą rządzi ból!

    Karol to dwuletni chłopczyk, który od trzeciego miesiąca życia choruje na atopowe i łojotokowe zapalenie skóry. Nawet najmniejsze przeziębienie czy reakcja alergiczna wywołuje u niego ciężkie stany zapalne. 
   Jego ciało pokrywają żywe, sączące rany, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Każdego dnia powstają nowe rany. Każde dotknięcie skóry to ból, który jest nie do wytrzymania, zwłaszcza dla tak malutkiego chłopca. Ból nie ustępuje nawet na chwilę. Rozdrapywanie swędzących ran tylko pogarsza stan chłopca.  

     Rodzice każdego dnia walczą z chorobą synka.. Tradycyjne metody leczenia nie przynoszą rezultatu, dlatego jedynym ratunkiem są kosztowne zabiegi w specjalistycznej klinice Avènu we Francji. Rodzice są zrozpaczeni wobec tak ogromnej kwoty i proszą o pomoc w ratowaniu ich synka.

Pomóż - wpłać dowolną kwotę - każda pomoc się liczy!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Nierefundowane leczenie za granicą

Obraz zawierający szkic, rysowanie, Karmin, Sztuka dziecięcaOpis wygenerowany automatycznie

   

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/KK

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top