×

STOP cierpieniu Julki

  • Imię: Julka
  • Wiek: 6 lat
  • Województwo: lubelskie
  • Choroby: Pęcherzowe oddzielanie naskórka/ rybia łuska.
  • Cel: leczenie w klinice w Avènu we Francji
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Codzienność Julki to ból i pękające rany…

        Julka ma dopiero 6 lat, a jej dotychczasowe życie to nieustanna walka z bólem, który nie ustępuje nawet na chwilę. Dziewczynka choruje na pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Jest to genetyczna choroba, która polega na tworzeniu się bardzo bolesnych pęcherzy i ran na całym ciele. U Juleczki skóra odchodzi płatami i w ich miejscu zostawia bolesne, otwarte rany. Nie pomagają nawet silne sterydy. Ból jest nie do zniesienia.

     Każda z codziennych czynności takich, jak przebieranie, kąpanie to niewyobrażalny ból i nowe, sączące rany. Julka z bólu, krzyczy na całe gardełko, a rodzice są zrozpaczeni i bezradni. Codzienność Julci to niekończące się wizyty u specjalistów, opatrunki i litry maści, które chociaż w minimalnym stopniu uśnieżą ból. Każdy, nawet najmniejszy dotyk to tworzenie się nowych ran. 

      Jest nadzieja na życie bez cierpienia, ponieważ z takim bólem nie da się żyć! Tą nadzieją jest leczenie  w klinice Avènu we Francji. Klinika pomogła wielu dzieciom z całej Polski, w tym wielu dzieciom z naszej fundacji. Kosztowne leczenie w klinice, jest w stanie dokonać niemożliwego. Zabiegi w Avènu mogą przywrócić Julce dzieciństwo, które choroba jej zabrała. Leczenie niestety jest bardzo kosztowne i jest poza zasięgiem finansowym rodziców. Dlatego prosimy o pomoc.

 

Prosimy, pomóż . Pomóż uwolnić Julkę od piekielnego bólu...

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • leczenie  w  Avènu we Francji

   

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/JB

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top