×

RAK kręgosłupa - pomocy!

  • Imię: Julia
  • Wiek: 8 lat
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Choroby: nowotwór złośliwy kości i chrząstki stawowej o innym i nieokreślonym umiejscowieniu - kości kręgosłupa, guz kanału kręgowego L3-S1
  • Cel: nierefundowane leczenie onkologiczne za granicą
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Guz na kręgosłupie, trwa walka o życie…

     Julka to 8 - letnia dziewczynka, która choruje na nowotwór złośliwy kości i chrząstki stawowej - nowotwór kręgosłupa! W kręgosłupie znaleziono guz, który uciska na rdzeń kręgowy!
     Ból, strach i cierpienie towarzyszą Julce każdego dnia. Utrata władzy w nogach i chemia podtrzymująca ją przy życiu to jej codzienność. Jest świadoma swojej choroby oraz tego, że może tej walki nie wygrać…  Gdyby nie srodki przeciwbólowe i chemia, ból byłby nie do zniesienia.  Nie tak powinno wyglądać życie dziecka!
      Rodzice szukali ratunku na całym świecie! I udało się! Leczenie w Barcelona, Essen daje ogromne szanse na wyjście Julki z choroby! Daje jej ogromne szansę na życie! Niestety koszty leczenia są gigantyczne, a czasu jest coraz mniej, dlatego rodzice błagają o pomoc! Koszty leczenia znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziców. Dziewczynka słabnie i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Jest szansa, że wyzdrowieje ale wiąże się to z ogromną sumą pieniędzy. 

Nie bądź obojętny- wpłać na leczenie Julki !

Pomóż - jest to walka o życie dziecka!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  •  nierefundowane leczenie onkologiczne za granicą

   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/JS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top