×
»
Jonatan

Rak nie poczeka - pomocy

  • Imię: Jonatan
  • Wiek: 10 lat
  • Miasto: Okonek, wielkopolskie
  • Choroby: Chłoniak Hodgkina - raka węzłów chłonnych
  • Cel: antybiotyki- często sprowadzane z zagranicy, leki przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

10 lat i rak, który chce zabić. Potrzebny lek by ratować jego życie...

     Jonatan to 10 letni chłopiec, który toczy ciężką i trudną walkę z nowotworem złośliwym. Stawka jest bardzo wysoka, bo o jego życie. U chłopca zdiagnozowano Chłoniaka Hodgkina - raka węzłów chłonnych. Mimo tak młodego wieku, jest bardzo dzielnym chłopcem. Pogodny i pełny życia, choć wie, z jaką straszną chorobą się mierzy. Jonek jest w trakcie chemioterapii. Konieczne jest wsparcie procesu leczenia lekami, które podtrzymują układ odpornościowy, wyniszczony przez chemię. Niestety najbardziej skuteczne leki, sprowadzane z zagranicybardzo kosztowne. Koszt leków wspomagających, przekracza możliwości finansowe rodziców, a bez nich lecznie nie będzie skuteczne.
     
Ból, strach, cierpienie, niepewność, walka o życie to nieodłączny świat chłopca, w którym niestety nie było miejsca na beztroskie dzieciństwo.

Imię Jonatan pochodzi z biblii i oznacza „dar boży” dlatego - Pomóżmy chłopcu wygrać z RAKIEM i podarujmy mu "dar boży" jakim jest życie.

 

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  •  Antybiotyki- często sprowadzane z zagranicy, leki przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne, płyny do płukania jamy ustnej, witaminy, probiotyki, środki opatrunkowe i dezynfekujące, specjalne środki czystości. 

 

 

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/JN

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

 

 

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top