×

Rak zabiera nam synka!

  • Imię: Igor
  • Wiek: 1 rok
  • Województwo:  podlaskie
  • Choroby: Nowotwór złośliwy - retinoblastoma
  • Cel: Pokrycie kosztów za bilety lotnicze do Nowego Jorku i koszty nierefundowanego leczenia onkologicznego poza granicami Polski.
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Leczenie ostatniej szansy- ratujemy Igorka!

     Maleńki Igorek to 1- roczny chłopczyk, który choruje na nowotwór złośliwy… Niestety choroba tak szybko postępuje, że maluszek w krótkim czasie stracił całkowicie wzrok na lewe oko. Na prawe oko widzi niewiele. Ma tylko poczucie światła. Siatkówczak ma postać obuoczną.
     Usunięcie lewego oczka okazało się nieuniknione, a wręcz konieczne żeby nie dopuścić do przerzutów i śmierci dziecka. Igorek ma wstawiony implant lewego oczka. Trwa walka o drugie oko i o jego życie. Chłopiec jest za mały, by przyjąć chemię dotętniczą w Polsce. Jedynym ratunkiem jest leczenie prowadzone przez dr. Abromsona, pioniera leczenia retinoblastomy z Nowego Jorku. Lekarz dysponuje specjalnym sprzętem, dzięki któremu chemię dotętniczą można podać już tak malutkim dzieciom. 
    Życie Igorka oszacowano na ponad milion złotych. Jest to ogromna kwota pieniędzy, która przewyższa możliwości finansowe rodziców, dlatego błagają o pomoc. Każda wpłata ma ogromne znaczenia! Trzeba działać natychmiast, czasu jest coraz mniej.  

Prosimy o wsparcie - każda pomoc się liczy!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Nierefundowane leczenie w Stanach Zjednoczonych

Obraz zawierający tekst, clipartOpis wygenerowany automatycznie   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta:  55 1050 1142 1000 0090 8172 3448

nr konta:  69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/IS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

 

 

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top