×

Walka o serduszko Igi!

  • Imię: Iga
  • Wiek: 1,5 roku
  • Woj. śląskie
  • Choroby: wrodzone wady rozwojowe serca
  • Cel: operacja serca za granicą ( w Polsce brak możliwości)
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

  Ratujemy życie Igi!

     Iga to 1.5 roczna dziewczynka, która choruje na złożoną wadę serca: dwuujściowa prawa komora, zwężenie zastawki pnia tętnicy płucnej, dwupłatkowa zastawka aortalna, zespół preekscytacji Wolffa-Parkinsona-White’a.
    Dziewczynka przeszła już cztery operacje, w tym jedną repoperację, ale jej serce niestety potrzebuje dalszych operacji. Jest po 4 próbach ablacji, które niestety nie powiodły się i dalej ma zaburzenia rytmu serca, przez co występują u niej częstoskurcze.  Serce Iguni  podczas cewnikowania i podczas próby wszczepienia implantów zatrzymało się. Dziewczynka była reanimowana 30 min.
   Jedyną szansą na normalne życie jest operacja w Genewie. Lekarze podejmą sie operacji polegającej na całkowitej korekcie serca. Bez tej operacji Igusia nie będzie mogła normalnie żyć. Koszt operacji przewyższa mozliwości finansowe rodziców dlatego prosimy pomóż  Igusi. 

 Nie bądź obojętny- wesprzyj leczenie Igi!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • kosztowna operacja serduszka za granicą
  • konsultacje  specjalistyczne

.

   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/IL

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top