×

Otwórz serce dla Filipa!

  • Imię: Filip
  • Wiek: 9 lat
  • Woj. mazowieckie
  • Choroby: złożona wada serca – serce jednokomorowe, nieprawidłowy spływ żył płucnych, nadciśnienie płucne, brak przepływu krwi z lewego płuca do serca.
  • Cel: nierefundowane konsultacje, zabiegi i operacje za granicą.
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

 Otwórzmy serce dla Filipa!

     Filip to 9 - letni chłopiec który choruje na zagrażającą życiu, śmiertelnie niebezpieczną złożoną wadę serca. Chłopiec ma całkowicie nieprawidłowy spływ żył płucnych oraz serce jednokomorowe. Tylko połowa jego serca pracuje… Chłopiec był reanimowany już w pierwszych minutach życia! To cud, że udało się go uratować! Przeszedł kilka kolejnych operacji ratujących życie na otwartym sercu i niezliczoną ilość zabiegów kontrolnych, konsultacji i hospitalizacji. Szpital to jego drugi dom. 
     Filipek jest bardzo mądrym chłopcem! Jest świadomy konsekwencji jakie niesie ze sobą zagrażająca życiu choroba, na którą choruje od urodzenia. Jest bardzo dzielny! Tak wiele wycierpiał! Niewyobrażalna rozpacz i strach towarzyszą rodzicom każdego dnia w walce o życie Filipa.

     Jedyną nadzieją aby Filip był zdrowy jest bardzo kosztowne leczenie w Bostonie! Koszty leczenia za granicą są bardzo wysokie i znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziców, dlatego prosimy Was o pomoc w ratowaniu życia tego dzielnego chłopca! Najlepsi specjaliści z dziedziny kardiologii dają mu ogromne szanse na normalne dzieciństwo! Pomóż nam w trudnej i ciężkiej walce!

Prosimy Was o wsparcie - każda pomoc się liczy!

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Nierefundowane leczenie za granicą

   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

 

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/FG

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top