×
»
»
Ciepło, gorąco, parzy

Ciepło, gorąco, parzy

30 000 DZIECI
Każdego roku w Polsce dochodzi do około 30 000 poparzeń dzieci, z czego ponad 2000 wymaga hospitalizacji. Wyniki badań wskazują jednoznacznie, że najczęstszą przyczyną poparzeń są zaniedbania lub brak wyobraźni opiekunów.
To tylko kilka suchych faktów o poparzeniach, medycznych statystyk i danych liczbowych.

Tak naprawdę, poparzenie to dramat i nieszczęście, szczególnie jeśli dotyka najmniejsze istoty jakimi są dzieci. Oparzenia należą do jednych z najcięższych obrażeń ciała, które niejednokrotnie naznaczają na całe życie.

To nie tylko fizyczne ubytki czy blizny, to także głębokie rany psychiczne, związane z bolesnymi seriami operacji i długotrwałą rehabilitacją.

Kampania Fundacji Szlachetny Gest Ciepło, gorąco, parzy!

to odpowiedź na potrzeby dzieci z poparzeniami oraz tych, cierpiących na powikłania w wyniku choroby oparzeniowej.

Kampania swoim zasięgiem obejmuje najmłodszych z całego kraju. Działania fundacji to przede wszystkim udzielanie wsparcia finansowego, psychologicznego oraz duchowego małym podopiecznym.

Celem kampanii Ciepło, gorąco, parzy! oprócz pomocy, jest również edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa i odpowiedzialnego obchodzenia się z ogniem oraz rozgrzanymi urządzeniami elektrycznymi.

Szczegóły działań fundacji w ramach kampanii Ciepło, gorąco, parzy!
możecie śledzić w zakładce AKTUALNOŚCI.

Zostań darczyńcą fundacji Szlachetny Gest i włącz się w nasze akcje. Okaż szlachetny gest dzieciom które potrzebują naszej pomocy.

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top