×

Zatrzymaj cierpienie !

 

  • Imię: Amelia
  • Wiek: 2 lata
  • Województwo: dolnośląskie
  • Choroby: Stan po oparzeniach II i III stopnia
  • Cel: laseroterapia i ozonoterapia.
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Tego krzyku rozpaczy i bólu, który wydobył się z gardełka mojej córki, nie zapomnę do końca życia...

     Amelka to 2 letnia dziewczynka, która przeżyła niewyobrażalny ból i cierpienie. Wylała na siebie wrzątek. To był tylko ułamek sekundy kiedy mama Amelki odwróciła od niej wzrok. W wyniku tego makabrycznego zdarzenia doszło do strasznego, ciężkiego i rozległego oparzenia skóry. Oparzenie III stopnia, czyli najcięższe z możliwych – taką diagnozę postawili lekarze. Amelka przeszła przeszczep skóry podczas, którego lekarze pobrali skórę z ud i przeszczepili ją na brzuszek i klatkę piersiową. Niestety przeszczep skóry się nie przyjął. Ból, cierpienie i przerażający płacz towarzyszą malutkiej Amelce przez ostatnie miesiące jej życia. Jedyna szansa, aby ulżyć dziewczynce w cierpieniu oraz pozbyć się bardzo bolesnych blizn to kosztowne laseroterapie i ozonoterpie. Jest to najskuteczniejsza metoda specjalistycznego leczenia, w tego typu oparzeniach. Mama Amelki robi co w jej mocy, lecz koszty leczenia przekraczają jej możliwości finansowe.

Leczenie Amelki będzie trwało latami, pochłaniając tym samym dziesiątki tysięcy złotych... Dlatego, pilnie potrzebna pomoc!

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • laseroterapia
  • ozonoterapia

.

   

 

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/AM1

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top