×

Pomoc dla niewidomego Adasia

  • Imię: Adam
  • Wiek: 8 lat
  • Miasto: Radom, woj. mazowieckie
  • Choroby: wrodzone bezocze obu oczu
  • Cel: operacja wszczepienia większych implantów sztucznych
  • Moi rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

 

     Adaś ma 8 lat i urodził się bez gałek ocznych. Chłopiec jest niewidomy. Strach, lęk, rozpacz i obawa o życie dziecka, towarzyszyły rodzicom od dnia narodzin synka. Ich brak powoduje niebezpieczny ucisk mózgu i deformacje twarzy. Adaś wymaga bardzo kosztownych operacji wszczepienia większych implantów co kilka miesięcy, z uwagi na to, że wciąż rośnie. Brak implantów może mieć tragiczny wpływ na życie Adasia. Jedyną szansą, by chłopiec rozwijał się bez cierpienia i bólu, to kolejne operacje..
      Adaś nie widzi, a mimo to jest dzielnym dzieckiem. Przed nim tyle trudnych barier do pokonania. Jego całe dzieciństwo to szpitale, terapie i konsultacje medyczne. Rodzice, robią wszystko co w ich mocy, aby zmniejszyć jego ból, trud i cierpienie, niestety miesięczne koszty wydawane na leczenie oraz kosztyoperacji są dużo większe, niż ich możliwości finansowe.
        Pomóżmy Adasiowi cieszyć się życiem. Jest pogodnym chłopcem i pragnie czerpać radość z małych rzeczy, jak każde dziecko. Pamiętajmy, że: cyt. "Dobrze widzi się tylko wtedy, gdy się patrzy sercem, a to co najważniejsze jest dla oczu niewidoczne". - Adaś patrzy sercem!

Teraz – my. Zróbmy to! Jedyną szansą dla Adasia jest protezowanie i operacja wszczepienia większych implantów. 

Nie bądź obojętny - pomóż.

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualnie zbieramy na:

  • Protezowanie oczu
  • operacja wszczepienia większych implantów sztucznych
  • Turnusy – Delfinoterapia – Turcja

   

 

Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/AS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top