×

Łazienka potrzebna " od zaraz"

Karolek prosi o pomoc

  • Imię: Karolek  
  • Wiek: 12 lat                    
  • Miasto: Świrydy, woj.Podlaskie
  • Choroby: Zespół Downa,
  • Cel:budowa łazienki - adaptacja pomiszczenia, wyposażenie w niezbędny sprzęt, budowa zbiornika na nieczystości stale
  • Mama przesłała dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

 

APEL KAROLKA

Mam na imię Karolek. Gdybym umiał mowić powiedziałbym Wam, że choruję na zespół Downa. Od urodzenia nie mam włosów, cierpię także na inne, odbierające mi dzieciństwo choroby kardiologiczne i neurologiczne oraz endokrynologiczne, laryngologiczne i okulistyczne. Mój tata porzucił mnie, kiedy byłem mały i została mi tylko mama, która kocha mnie bezwarunkowo. Moja mama jest bardzo dzielna jest też osobą niepełnosprawną - ma uszkodzony kręgosłup. Wstyd mi się przyznać, że mieszkamy w starym domu bez łazienki i WC. Żal mi, że mama, pomimo problemów z kręgosłupem, codziennie musi mnie kąpać w misce. Wtedy w jej oczach widzę ból. Gdybym mógł mówić, wykrzyczałbym całemu światu: „dlaczego los tak nas doświadcza?”. Moim jedynym marzeniem i na pewno także marzeniem mojej mamy – jest to, żebym wykąpał się w prawdziwej łazience, gdzie obok będzie stała moja mama i zamiast łez w oczach będzie miała na twarzy uśmiech. Czy proszę o zbyt dużo, czy w naszym, tak smutnym, życiu nie należy się nam choć tyle wygody? Oceńcie sami, bo to właśnie Was proszę o wsparcie. Czy pomożecie mi spełnić nasze marzenie? W zamian mogę obiecać tylko swój uśmiech i radość w oczach mojej mamy. Tylko tyle – i aż tyle – dajemy wam razem: ja Karolek oraz moja mama. I z góry wszystkim dziękujemy!

NA CO ZBIERAMY ŚRODKI?

Aktualnie  pilnie zbieramy na:

  • Łazienkę – prawdziwą łazienkę!

 

https://szlachetnygest.pl/public/cke_galeria/images-5.jpeg Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Chcesz wpłacić tradycyjnie ?

Fundacja "Szlachetny Gest"

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top