×
»
»
gwiazdka_dzieciom

"Gwiazdka Dzieciom"

 

Drodzy Przyjaciele!

Zbliżają się najpiękniejsze ze Świąt, Święta Bożego Narodzenia.

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej nowej akcji „Gwiazdka Dzieciom”. Przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalne prezenty. Pięć kartek świątecznych, specjalnie zaprojektowanych przez pięciu różnych artystów grafików. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazany szlachetny gest, ponieważ kartki zostały przekazane charytatywnie. Każda kartka jest inna i zapewniamy, że nie znajdziecie podobnej wśród tych, które można kupić w sklepie. Nasze kartki mają duszę. Możecie wybrać którąś z nich i przesłać do wszystkich, z którymi chcecie się podzielić płynącymi z serca życzeniami świątecznymi i jednocześnie uczestniczyć w cudzie dobroczynności.

  • Idea jest prosta:
  • 1. Wybierasz kartkę
  • 2. Wpłacasz na konto Fundacji 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706 z dopiskiem imienia dziecka
  • 3. Możesz też wysłać SMS-a na nr 79480 o wartości 9 zł netto /11,07 brutto/ o treści SERCE
  • 4. Możesz wybrać szybką płatność klikając przycisk Wesprzyj
  • 5. Pobierasz kartkę z naszej strony klikając dwukrotnie
  • 6. Wysyłasz kartkę do swoich bliskich
  • 7. Świat staje się lepszy, bo pomagasz naprawdę chorym dzieciom.

 

heartTa super kartka została zaprojektowana przez panią Ulę Iwińską absolwentkę łódzkiej ASP, scenografa, malarkę, ceramika, graficzkę, animatorkę kultury. Ula Iwińska specjalizuje się w opracowywaniu identyfikacji wizualnej i projektowaniu layoutów. Realizuje autorskie projekty dla osób prywatnych, firm, wydawnictw, instytucji kultury, akcji społeczno-artystycznych. Od wielu lat prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. Czynnie uczestniczy w akcjach performatywnych  i chórach społecznych.

WESPRZYJ!

 

 

heartTen świąteczny smakołyk wypiekł się w firmie ViewOne https://viewone.pl/pl/ a zaprojektował go sam art-director pan Michał Rowicki. Energetyczny wulkan i esencja pokładów kreatywności. Niekończąca się studnia pomysłów i uparty pasjonat motocykli!

WESPRZYJ!

 

heartTo jest kartka od wspaniałego studia PAN DRAGON www.pandragon.com.pl Studio nie mówi skromnie nic o sobie, ale doskonale wiemy jakie fantastyczne projekty robi :)

WESPRZYJ!

 

heartTa ślicznotka pochodzi z pracowni pani Elżbiety Karaszkiewicz. Ręcznie zrobiona, u nas święci cud dobroczynności. Pani Elżbieta jest znakomitym artystą plastykiem.

WESPRZYJ!

heartTen przesłodki projekt to dzieło znakomitej młodej malarki Pani Izabeli Lewkowicz. Pani Izabela jest studentką na Wydziale Grafiki ASP Warszawa w Pracowni Projektowania Plakatu i Komunikacji Wizualnej.

WESPRZYJ!

Każdy może pomóc i każda pomoc się liczy.

Nasi podopieczni mają różne potrzeby a każdy może przyczynić się do ich realizacji. Trzeba tak niewiele aby zrobić tak wiele. Fundacja zbiera pieniądze na specjalistyczne operacje, zabiegi, leczenie, rehabilitacje, leki oraz środki higieniczne, np. pieluchy. Wspieramy naszych podopiecznych materialnie i duchowo. Wspieramy rodziny, które stają nie tylko wobec ogromu kosztów leczenia ale także wobec ogromu cierpienia swoich dzieci.

Nie odkładajmy pomocy "na jutro", cierpienie jest tu i teraz. Cierpienie dzieci, cierpienie rodziców i całych rodzin!

Konto Fundacji Szlachetny Gest

ING Bank Śląski nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top