×
»
Adrian Siecha

Czy są granice cierpienia?

 • Imię: Adrian
 • Wiek: 2,5 roku
 • Miasto: Strzebielino woj. pomorskie
 • Choroby: Atopowe zapalenie skóry, wielotorbielowatość nerek, podejrzenie alergii wziewnej
 • Cel: finansowanie zakupu leków i wizyt u lekarzy specjalistów, zabiegi w komorze hiperbarycznej
 • Moja mama przesłała dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki

Pomóżcie nam uwolnić Adrianka od horroru, który codziennie przeżywa!

            Mój synek ma na imię Adrian, ma 2,5 roku i niemal od urodzenia cierpi na atopowe zapalenie skóry – przewlekłą chorobę, która objawia się ranami - w jego przypadku - pokrywającymi ponad 90% ciała. Adrian ma zmiany skórne, które okropnie swędzą i uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Chłopiec ogromnie cierpi, odczuwa ogromny ból i dyskomfort. Dodatkowo cierpi na wielotorbielowatość nerek, które w przyszłości mogą wymagać przeszczepu.

            Adrianek cały czas rozdrapuje rany, a  jest jeszcze zbyt mały, by zrozumieć, że to tylko pogarsza sytuację. Skóra Adriana jest przesuszona, popękana i poraniona. Adrianek w nocy nie może spać ze względu na uciążliwe swędzenie skóry, a nawet gdy uda mu się zasnąć i tak się wybudza. Jedynym ratunkiem dla niego są  kosztowne zabiegi w komorze hiperbarycznej.

            Nasza codzienność to ciągła walka z nierównym przeciwnikiem – chorobą, która zabiera Adriankowi najpiękniejsze lata i uniemożliwia mu cieszenie się życiem. Rytuał dnia to mokre okłady, natłuszczanie skóry i bolesne kąpiele, które nie przynoszą rezultatu.

            Najgorsze jednak jest patrzenie na ból, łzy i cierpienia naszego dziecka, mimo ogromnego trudu, jaki wkładamy w jego leczenie. Niestety wizyty u specjalistów oraz leki i preparaty nawilżające, potrzebne Adriankowi są bardzo kosztowne. Tata Adriana musi sam utrzymać naszą pięcioosobową rodzinę.

            Musimy znaleźć pomoc dla naszego synka, aby zaczął normalnie żyć. Za każde wsparcie będziemy ogromnie wdzięczni.

 

NA CO ZBIERAMY?

Aktualinie zbieramy na:

 • Zabiegi w komorze hiperbarycznej
 • leki uśmierzające ból
 • wizyty u lekarzy specjalistów
 • codzienne środki pielęgnacji
 • środki opatrunkowe
 • wizyty u specjalistów

.

https://szlachetnygest.pl/public/cke_galeria/images-5.jpeg    Czy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

 

Chcesz wpłacić tradycyjnie ? Wybierz jeden z poniższych rachunków

Fundacja Szlachetny Gest

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Tytuł płatności: POMAGAM/FSG/AS

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top