×
»
Anna Serkowska

STOP cierpieniu Ani!

Bez Waszej pomocy Ania będzie nadal cierpiała ...

  • Imię: Ania 
  • Wiek: 5 lat                    
  • Miasto: Smętowo Chmieleńskie woj. pomorskie
  • Choroby: Atopowe zapalenie skóry, alergia pokarmowa, wziewna, skórna
  • Cel: finansowanie zakupu leków  i wizyt u lekarzy specjalistów
  • Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

 

APEL RODZICÓW

Dlaczego nasza córeczka musi tak cierpieć? Nasza 5 letnia Ania jest od 2 lat przewlekle chora na atopowe zapalenie skóry. Jest małą dziewczynką i nie rozumie, że nie może się drapać, a jej skóra strasznie swędzi! Anusia nie może być pozostawiona choćby na chwilę bez opieki, gdyż zaczyna się drapać i efektem tego są żywe rany, które bardzo trudno się goją. Jedno z rodziców musi przez całą dobę czuwać przy niej, aby ulżyć w cierpieniu lub ograniczać rozdrapywanie uporczywych ran. Często jesteśmy bezsilni w obliczu bólu naszego dziecka bo nie jesteśmy w stanie jej pomóc. Po zachorowaniu przez Anię na ATP dodatkowo stwierdzono liczne alergie pokarmowe, wziewne i skórne, które niejednokrotnie jej i nam spędzają sen z powiek. Mama aby opiekować się Anią musiała zrezygnować z pracy, a Tata jako głowa rodziny próbuje zapewnić 5-cio osobowej rodzinie bezpieczeństwo finansowe. Koszty leczenia i wizyt u specjalistów są ogromne w efekcie czego wydajemy znacznie więcej niż tata Ani może zarobić. Każda pomoc finansowa ułatwiającą współistnienie naszej rodziny z chorobą Ani jest dla nas bardzo ważna!. Do tej pory próbowaliśmy radzić sobie we własnym zakresie, ale  miesięczne koszty wydawane na leczenie Ani są większe, niż nasze możliwości finansowe.

Musimy znaleźć pomoc dla naszej córeczki, aby jej dalsze życie nie było takim koszmarem!

Pomóż - wpłać dowolną kwotę - każda pomoc się liczy!

 

NA CO ZBIERAMY ŚRODKI?

 Aktualnie pilnie zbieramy na:

  • leki uśmierzające ból
  • wizyty u lekarzy specjalistów
  • codzienne środki pielęgnacji
  • środki opatrunkowe

Aktualności:

Luty 2018

Kochani, apelujemy o dalszą pomoc. Dostaliśmy informację od rodziców Ani, że najprawdopodobniej wystąpi konieczność wykupienia kolejnych zabiegów w komorze hiperbarycznej. 

Bez Państwa pomocy nie uda nam się tego osiągnąć. Prosimy o pomoc i o wpłaty. Nie pozwólmy przerwać leczenie Ani. 

Styczeń 2018

Zaczynamy zabiegi w komorze hiperbarycznej.  Trzymaj się Aniu :)

2017 

Dzięki Waszym dobrym sercom udało się zrealizować nasz pierwszy cel, czyli zebrać kwotę 20 tysięcy złotych. Ta kwota pozwoliła nam opłacić zabiegi w komorze hiperbarycznej, które Ania zaczyna już od początku stycznia w Centrum Medycznym VIMED w Warszawie. Niestety, aby mogła kontynuować leczenie potrzebujemy dalszego wsparcia finansowego. 

Bardzo dziękujemy za te malutkie i te ogromne wpłaty :) i prosimy o kolejne ! Jesteście cudowni!!

http://szlachetnygest.pl/public/cke_galeria/images-5.jpegCzy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Chcesz wpłacić tradycyjnie ?

Fundacja "Szlachetny Gest"

M Bank 

nr konta: 60 1140 2004 0000 3702 7708 2447

nr konta: 87 1140 2004 0000 3102 7712 7748

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top