×
»
Amelia Wierzchoń

Pomóżmy bardzo chorej Amelce!

Prosimy o pomoc dla naszej Córeczki!

  • Imię: Amelia
  • Wiek: 9 lat                    
  • Miasto: Bydgoszcz 
  • Choroby: Mózgowe porażenie dziecięce
  •  Cel: intensywna rehabilitacja, sprzęt edukacyjny - komputerowy
  • Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

 

APEL RODZICÓW

Amelia jest 9 letnią bardzo chora dziewczynką, która urodziła się jako wcześniak 12 tygodni przed terminem. Nasza córka urodziła się z Mózgowym porażeniem dziecięcym. Z powodu niedorozwiniętych płuc 6 tygodni spędziła w inkubatorze, w tym czasie w szpitalu przeszła poważną chorobę – posocznicę. Nasza córeczka na co dzień porusza się na wózku, potrzebuje pomocy w codziennych zwykłych czynnościach, z którymi sobie zupełnie nie radzi. Amelka będąc upośledzoną w stopniu umiarkowanym, nie chodzi samodzielnie, ma problem z nauką, ma duże problemy z pisaniem i czytaniem. Jedną z szans skutecznego nauczania dla Amelki jest nauka z użyciem komputera ze specjalnym programem, którego niestety nie posiadamy. Amelka powinna być systematycznie rehabilitowana, bo tylko dzięki temu może mieć szansę na postawienie samodzielnie pierwszych kroków – od NFZ rehabilitacja przy jej schorzeniu przysługuje 2 razy w roku przez 2 tygodnie, a aby była skuteczna powinna nieprzerwanie trwać przez kilka lat, 2-3 razy w tygodniu. My-rodzice Amelki wraz z jej młodszą siostrą, nie możemy zapewnić niezbędnych środków na prywatne leczenie córeczki dlatego szukamy ratunku dla naszej córci  - prosimy każdego człowieka z sercem – pomóż! Tylko dzięki zebranym w Fundacji środkom będziemy mieć możliwość dać Amelce szansę na lepsze niż dotychczas życie - takie zwyczajne jakie maja inne, zdrowe dzieci!

 

NA CO ZBIERAMY ŚRODKI?

Aktualnie pilnie zbieramy na:

  • intesywną rehabilitację
  • sprzęt multimedialny do nauki

 

http://szlachetnygest.pl/public/cke_galeria/images-5.jpegCzy wiesz, że: nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami email: fundacja@szlachetnygest.pl lub telefonicznie 22 398 80 85

Chcesz wpłacić tradycyjnie ?

Fundacja "Szlachetny Gest"

M Bank 

nr konta: 60 1140 2004 0000 3702 7708 2447

ING Bank Śląski

nr konta: 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

Wpłaty z zagranicy:

ING Bank Śląski

PL 69 1050 1142 1000 0090 3107 2706

SWIFT: INGBPLPW

 

Zapisz mnie na newsletter:

Bądź na bieżąco:

Top